Results from 2015 German Open Championships - GOC Junior I 10-dance 2015 m. rugpjūčio 11 d.
Reklama
Nenorite matyti šios reklamos? Tapkite nariu!
Kaip mes galime reklamuoti Jūsų produktus

2015 German Open Championships
Germany - Stuttgart 2015 m. rugpjūčio 11 d.

GOC Junior I 10-dance 2015 m. rugpjūčio 11 d.

Final

1  Danila Boriskin & Elizaveta Ulyanova Russia
2  Dragosh Chimbir & Beatricia Rotaru Moldova
3  Ivan Reshetnikov & Diana Maslovskaya Russia
4  Yaroslav Kiselev & Sofiya Filipchuk Russia
5  Egor Nikolaev & Arina Bortnikova Russia
6  Petr Koval & Arina Kolosova Russia
Nepatinka reklama?   Tapkite nariu!

1/2 finalo

7  Haolin Bai & Jia Hu China
8  Kirill Efremenko & Tatyana Oleshko Russia
9  Andrei Petcu & Bianca Buzuleac Romania
10  Mikhail Avdeev & Margarita Malinskaya Russia
11  Valeriy Zharkov & Aleksandra Smirnova Russia
12  Vladimir Mitrofanov & Elizaveta Nedobej Byelorussia
13  Leho Holm & Marleen Lutter Estonia

1/4 finalo

14  Cosmin Lupoaie & Maria Cristina Radu Romania
15  Aleksey Vasyutin & Alena Tyurina Russia
16  Mykola Rubis & Taisiya Shulga Ukraine
17  Vladislav Tsikhanovskiy & Kristina Shugurova Ukraine
18  Mateusz Krupa & Kornelia Banaszkiewicz Poland
19  Marius Eric Nitu & Ioana Daiana Stanciu Romania
20  Sergej Tshovrebov & Kristina Bugaeva Russia
21  Timofey Dushutin & Yuliya Pustovalova Russia
22  Nikita Nikitin & Natali Moraru Russia
23  Tudor Andrei Ionescu & Alyssa Andreea Pistol Romania
24  Denis Matronitskiy & Darya Petunina Russia
25  Artem Zaychenko & Anastasiya Gvozdeva Russia

Round 2 (top 50)

26  Ivan Filipchuk & Evelina Ganskaya Ukraine
26  Kazuhiro Ishigaki & Anri Nakamura Japan
28  David Jenner & Elisabeth Tuigunov Germany
29  Nikita Ladyzhenskij & Anastasiya Tarasyuk Russia
30  Lev Malgin & Anna Onyanova Russia
30  Anton Shagaev & Elizaveta Popova Russia
32  Aleksey Burdakin & Darya Sviridenko Russia
32  Egor Koznov & Ulyana Abrosimenkova Russia
32  Alexandr Rebeja & Felicia Lungu Moldova
32  Markas Sabaliauskas & Marija Butenyte Lithuania
36  Laurynas Makarovas & Emilija Cepauskaite Lithuania
37  Artemiy Tebaykin & Mariya Barykina Russia
38  Artem Esayan & Tatyana Tyumentseva Russia
38  Grigorij Kondratev & Ekaterina Potapova Russia
38  Dmitriy Rybin & Anastasiya Sazonova Russia
41  Georgi Klementjev & Nicole Kesner Estonia
41  Simion Marii & Irina Sereda Moldova
43  Cristian Josan & Anghelina Tiganu Moldova
43  Amir Khaggi & Elizaveta Puzyreva Russia
45  Kwuang Cheng Chong & Zui Chia Chong Japan
46  Marc Andrei Lorincz & Roxana Carina Luncan Romania
46  Enrico Piirsalu & Sarah Sofie Barjabin Estonia
48  Ron Dobrjanski-Piirsalu & Sofia Tsizova Estonia
49  Batyrkhan Rakhmetullin & Alina Zhakenova Kazakhstan
50  Bogdan Cociurca & Victoria Stratulat Moldova

1 turas (top 85)

51  Li Yao Ji & Lan Shu Yang China
51  Dzmitry Kazlouski & Zlata Kolomoets Russia
53  Mykyta Shantov & Amina Ismailova Ukraine
54  Jans Janis Kremers & Luize Viskinte Latvia
54  Nunzio Stancabiano & Teresa Castelli Italy
56  Mirko Tamantini & Giada Sinceri Italy
57  Artem Bodrov & Zarina Tashmatova Kazakhstan
57  Pavel Dubasov & Polina Popova Russia
59  Stefan Cazacu & Tatiana Balan Moldova
59  Ivan Nagornev & Anna Mishenkina Russia
59  Mario Piirsalu & Linda Rebane Estonia
62  Mihail Vinokurov & Majya Spirina Russia
63  Gustav Skovbon & Clara Adrian Denmark
64  Alari Ameljushenko & Sandra Kallas Estonia
64  Erik Gerhard Baranyai & Daria Alexia Ardelean Romania
66  Anton Fabius Dubiel & Angelina Gensrich Germany
66  Eskendir Samsaliev & Mariya Miroshnichenko Kazakhstan
66  Nazariy Shershun & Olesya Bakaj Ukraine
69  Alessandro Novikau & Anastasija Dittmar Germany
70  Laurin Mächtig & Alissia Schenk Germany
71  Aleksej Abramov & Anna Fedoseenko Russia
71  Wladislaw Riedinger & Angelina Bar Germany
73  Artem Fedyaj & Darina Zelenska Ukraine
73  Umid Gadzhiev & Darya Lukasheva Kazakhstan
75  Razvan George Batranu & Maria Iovanas Romania
75  Daniel Neustadt & Michelle Urich Germany
75  Nikita Solovev & Darya Sivenkova Russia
78  Tomas Boldis & Natálie Schindlerová Czech Republic
78  Kuanysh Murzabekov & Alua Sayatova Kazakhstan
80  Marc Mateos Aparicio Canton & Cristina Lopez Andreu Spain
80  Igor Batov & Anastasiya Motorina Russia
82  Amerlan Serikanuli & Almira Tazhibaeva Kazakhstan
83  Rytis Dzemyda & Samanta Skromovaite Lithuania
84  Timudzhin Bagautdinov & Darya Arbatskaya Russia
85  Thomas Leongart & Julia Matheis Germany
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}