Results from Austrian Pyramid Cup 2024 - DSE GP Junior II Latin 2024 m. vasario 24 d., šeštadienis
Kaip mes galime reklamuoti Jūsų produktus

Austrian Pyramid Cup 2024
Austria - Vösendorf 2024 m. vasario 24 d., šeštadienis

DSE GP Junior II Latin 2024 m. vasario 24 d., šeštadienis

Final

1  Artem Kryvenko & Sofiya Malik Ukraine
2  Martin Makarov & Regina Peik Estonia
3  Stefan Mantu & Emili Procopciuc Moldova
4  Baltag Lucian & Sofiia Sergeieva Austria
5  Ciprian Nucaru & Alexandrina Martinova Moldova
6  David Tane & Maria Isabella Craciunescu Romania
Nepatinka reklama?   Tapkite nariu!

1/2 finalo

7  Tizio Tiago Domingues Da Silva & Greta Ozola Germany
7  Raiens Duša & Ksenija Aksenova Latvia
9  Arsen Andrunevchin & Karolìna Bobrishova Ukraine
10  Erik Bozhemskyy & Anna Geist Germany
11  Ivo Kotenko & Lia Raicher Israel
12  Sebastian Cojocari & Angela Craciun Romania
13  Vlad Taranu & Mihaela Gardanciuc Moldova

1/4 finalo

14  Dominykas Patapavicius & Guoste Banyte Lithuania
15  Kuba Krawczyk & Martyna Jalocha Poland
16  Márk Halmóczki & Quynh Anh Tran Ngoc Hungary
16  Oskar Preložnik & Milana Polulyahova Austria
18  Florian Schwar & Fiona Schwar Austria
19  Maksim Skral & Daria Liakhina Austria
19  Maksim Yadlos & Valerìya Gorobets Ukraine
21  Yanosh Mazyuta & Sofiia Kozar Ukraine
21  Vlad Mihalache & Sara Ioana Mirza Romania
21  Yaroslav Nikitenko & Solomiia Melnyk Ukraine
24  Arseni Korosteljov & Rada Lavrik Estonia

1 turas (top 41)

25  Ivan Sadovij & Alisa Katasheva Austria
25  Jan Szewczyk & Maja Bartkiewicz Poland
27  Tony Jalocha & Martyna Duda Poland
27  Justin Plesca & Jones Eustace Madison Ireland
29  Alexis Felip Garcia & Leire Torres Ojeda Spain
29  Alissa Pavlenko & Benjamin Bübl Austria
31  Levente Somogyi & Alexandra Zölei Slovakia
32  Konstantin Razuvajev & Karolina Krasnikova Estonia
33  Markus Oswald & Laura Platzer Austria
34  Márk Faludi Gergo & Réka Antal Emma Hungary
34  Milán Motyovszki & Mária Horváth Boglárka Hungary
36  Lorenzo Edoardo Baldi & Erica Chiabrando Italy
36  Erkan Karaman & Almila Turkoglu Turkey
36  Lan Pristovnik & Mimi Godec Slovenia
39  Erik Dániel Csató & Lara Csató Hungary
39  Mihail Novikov & Taisiia Vasileva Switzerland
41  Jakub Kalina & Beáta Mocková Czech Republic
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}