Results from Austrian Pyramid Cup 2024 - WDSF International Open Standard 2024 m. vasario 25 d., sekmadienis
Reklama
Nenorite matyti šios reklamos? Tapkite nariu!
Kaip mes galime reklamuoti Jūsų produktus

Austrian Pyramid Cup 2024
Austria - Vösendorf 2024 m. vasario 24 d., šeštadienis

WDSF International Open Standard 2024 m. vasario 25 d., sekmadienis

Final

1  Vadim Shurin & Anastasia Meshkova Russia
2  Yahor Boldysh & Irina Averina Byelorussia
3  Simas Seikauskas & Liucija Norusaite Lithuania
4  Ilia Rotari & Silvia Susanne Barjabin Estonia
5  Piotr Paszewski & Marta Mozdyniewicz Poland
6  Nicolo Barbizi & Sara Ros Jakobsdottir Iceland
Reklama
Nepatinka reklama?   Tapkite nariu!

1/2 finalo

7  Aleksey Bessonov & Sarah Sofie Barjabin Estonia
7  Lukasz Switalski & Natalia Mikolajczyk Germany
9  Luca Teodor Butnaru & Julia Denisa Bidica Romania
9  Andreas Pohl & Magdalena Weinstabl Austria
11  Gianluca Di Melfi & Giorgia Celli Slovenia
12  Rares Banu & Catinca Banu Austria

1/4 finalo

13  Viktor Placko & Mariia Rokytska Slovakia
14  Anton Perederij & Anastasiya Kachurina Russia
15  Domantas Balevicius & Dominyka Brantaite Lithuania
16  Sean Aranar & Ana Nualla Philippines
17  Andrejs Grinevics & Loreta Reinika Latvia
18  Tudor Gabriel Andrei & Ami Yoshikawa Japan
19  Dominik Fus & Valéria Ziffová Terézia Austria
20  Jakub Kazik & Katarina Hanuskova Slovakia
21  Andreas Lepiste & Milena Zatolokine Austria
22  Yevhenii Boichenko & Mariya Vlasenko Ukraine
22  Daniils Sitovs & Sofiya Chernikova Germany
24  Petr Novak & Daniela Serakova Czech Republic

Round 2 (top 36)

25  Edoardo Malavarca & Cydney Waterhouse Italy
25  Filip Popescu & Cristiana Popescu Romania
27  Luca Casali & Elisa Cargnelutti Italy
27  David Ljevar & Sharym Mele Croatia
27  Bogdan Petronyuk & Medvid Elizaveta Ukraine
30  Edoardo Mangoni & Carlotta Manetti Italy
31  Jürgen Tosso & Agneeta Vahtra Estonia
32  Noa Hanic & Mia Savic Croatia
33  Kevin Hegaard & Luize Ludane Latvia
34  Zahar Shestyaêv & Dayana Postnìkova Ukraine
35  Akos Hartlein & Greta Farkas Hungary
36  David Kovago & Bianka Tatar Hungary

1 turas (top 53)

37  Gian Marco Ciarabellini & Aleksandra Tomaszewska Poland
37  Roel Findhammer & Milou Serbée Netherlands
37  Alexander Schernthaner & Hannah Gogg Austria
40  Florian Sommerauer & Alisa Starodub Austria
41  Richard Sianta & Anna Maltseva Slovakia
42  Klaus Galler & Birgit Havlik Austria
43  Behzad Rezai & Antonia Beck-Managetta Austria
44  Marek Buzáš & Eliska Hrbackova Czech Republic
45  Sava Andric & Sara Jeftic Serbia
46  Thomas Bauer & Monika Markota Austria
47  Vlad Andrei Dinu & Maria Smaranda Visan Romania
48  Alessandro Battaglia & Antonia-Ursula Gagic Croatia
48  Camillo Sulzer & Eva Wigger Germany
50  Christoph Müller & Tatjana Rohatschek Austria
50  Fabian Netzler & Sophia Hornbacher Germany
52  Matthias Steininger & Martina Eisenhut Austria
53  Eduard Minks & Alexandra Minksová Czech Republic
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}