Results from Austrian Pyramid Cup 2024 - WDSF Rising Stars Open Latin 2024 m. vasario 25 d., sekmadienis
Kaip mes galime reklamuoti Jūsų produktus

Austrian Pyramid Cup 2024
Austria - Vösendorf 2024 m. vasario 24 d., šeštadienis

WDSF Rising Stars Open Latin 2024 m. vasario 25 d., sekmadienis

Final

1  Stefan Chiari & Neza Colja Slovenia
2  Valerij Shilo & Beatrice Rupšlaukyte Lithuania
3  Roy Kricheli & Viktoriya Anisenko Austria
4  Egor Ionel & Elisabeth Zbarashchuk Germany
5  Giacomo Giuffrida & Anna Vanova Czech Republic
6  Jan Albeck & Nicola Helm Germany
Nepatinka reklama?   Tapkite nariu!

1/2 finalo

7  Adrian Mielczarek & Nicole Billings Poland
8  Riccardo Perretta & Chiara Peretta Italy
9  Alan Cragnolini & Anna Burlakova Italy
10  Arsenijs Žogins & Olesja Pustoselova Latvia
11  Vejas Žilinskis & Austeja Krapikaite Lithuania
12  Maksym Shabatko & Lucia Rabarova Slovakia

1/4 finalo

13  Kristo Kama & Kristina Nikulina Estonia
13  Tommaso Licini & Giulia Licini Italy
15  Alex Koren & Lara Hamranova Slovakia
15  Matteo Molinari & Letizia Ramponi Italy
17  David Janzen & Yaroslava Sitenko Germany
18  Carlos Alberto Martins & Adriana Castro Portugal
19  Mumtaz Cem Eris & Ece Memis Turkey
19  Ho Chun Hin & Fung Tsz Wai Hong Kong
21  Pilka Zoltán & Beatrix Kiss Hungary
22  Ivan Dochen & Mila Pashova Bulgaria
23  Oleksandr Androsovich & Anastasiya Gerasimchuk Ukraine
24  Timur Kirankaya & Raya Demirhan Turkey
24  Maksim Sidelskij & Urte Pabrežaite Lithuania

Round 2 (top 37)

26  Laszlo Flekacs & Szonja Nagy Hungary
26  Artem Krivosheykin & Simona Kharkov Israel
28  Kai Schweiger & Anju Tanaka Germany
29  Alexander Lauda & Anastasia Deinega Austria
30  Sebastien Nancy & Evgeniya Moskalyuk France
30  Jason Ribisch & Ella Laetizia Steirer Austria
32  Patrick Haider & Tanja Kaltenböck Austria
33  Michael Huss & Alina Huber Austria
34  Pijus Petkevicius & Kleja Vilinte Kulaityte Slovakia
34  Balazs Szonyi & Anna Kovács Hungary
34  Bastian Waldhör & Julia Katlein Austria
37  Norbert Rácz & Barbara Szász Hungary

1 turas (top 51)

38  Andreas Werilly & Iryna Ivanova Austria
39  Džiugas Ramanauskas & Urte Marockaite Lithuania
40  Nikolay Aksenov & Emma Horvat Austria
40  Žan Androjna & Iza Vidergar Slovenia
42  Borgar Magnussen & Madelen Nystrom Denmark
43  Paul Florian Vonasek & Katharina Losbichler Austria
44  Vedran Nedelkovski & Isabella Mayr Austria
45  Benjamin La Pedalina & Hannah Klimpfinger Austria
46  Andreas Broch & Petra Artner Hungary
46  Norbert Czinege & Orsolya Horvath Hungary
48  Robert Lohsteiner & Rubina Roubik Austria
49  Jakob Schade & Izabela Stachurska Austria
49  Tobias Schmid & Helene Brenner Austria
51  Alexander Jeschko & Julia Plöchl Austria
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}