Results from Austrian Pyramid Cup 2024 - WDSF Rising Stars Open Standard 2024 m. vasario 24 d., šeštadienis
Reklama
Nenorite matyti šios reklamos? Tapkite nariu!
Kaip mes galime reklamuoti Jūsų produktus

Austrian Pyramid Cup 2024
Austria - Vösendorf 2024 m. vasario 24 d., šeštadienis

WDSF Rising Stars Open Standard 2024 m. vasario 24 d., šeštadienis

Final

1  Riccardo Perretta & Chiara Peretta Italy
2  Domantas Balevicius & Dominyka Brantaite Lithuania
3  Stefan Chiari & Neza Colja Slovenia
4  Dmitro Gorobets & Lara-Marie Klug Germany
5  Jakub Kazik & Katarina Hanuskova Slovakia
6  Olegs Berzins & Amanda Meinarte Latvia
Nepatinka reklama?   Tapkite nariu!

1/2 finalo

7  Sean Aranar & Ana Nualla Philippines
8  Edoardo Malavarca & Cydney Waterhouse Italy
8  Adrian Mielczarek & Nicole Billings Poland
10  Adomas Abugelis & Vilte Zuzeviciute Lithuania
11  Petr Novak & Daniela Serakova Czech Republic
12  Lin Li & Hsieh Wen Chin Taiwan

1/4 finalo

13  Nikola Iliev & Aleksandra Zaiko Spain
14  Luca Casali & Elisa Cargnelutti Italy
14  Jürgen Tosso & Agneeta Vahtra Estonia
16  Filip Popescu & Cristiana Popescu Romania
17  Roel Findhammer & Milou Serbée Netherlands
18  Edoardo Mangoni & Carlotta Manetti Italy
19  Nikolay Aksenov & Emma Horvat Austria
20  David Kovago & Bianka Tatar Hungary
21  Andreas Weiner & Alexandra Grohe Austria
22  David Ljevar & Sharym Mele Croatia
23  Zahar Shestyaêv & Dayana Postnìkova Ukraine
24  Chen Bing Chen & Pu Szu Yu Taiwan
24  Nick Mogilevskis & Hanna Vailenko Germany

Round 2 (top 36)

26  Bogdan Petronyuk & Medvid Elizaveta Ukraine
27  Alexander Schernthaner & Hannah Gogg Austria
28  Martin Schmidt & Vanessa Vlcsek Austria
29  Kevin Hegaard & Luize Ludane Latvia
30  Klaus Galler & Birgit Havlik Austria
30  Fabian Netzler & Sophia Hornbacher Germany
32  Andrei Varga & Rita Blanka Pauliuc Romania
33  Florian Sommerauer & Alisa Starodub Austria
34  Richard Sianta & Anna Maltseva Slovakia
35  Julian Stopper & Magdalena Schaubmaier Austria
36  Behzad Rezai & Antonia Beck-Managetta Austria

1 turas (top 53)

37  Felix Bittner & Anna Köhler Austria
37  Camillo Sulzer & Eva Wigger Germany
39  Marek Buzáš & Eliska Hrbackova Czech Republic
39  Gian Marco Ciarabellini & Aleksandra Tomaszewska Poland
41  Jakob Glück & Lara-Samea Mühlbacher Austria
42  Thomas Bauer & Monika Markota Austria
42  Norbert Drobina & Viktória Vasas Serbia
44  Alexander Lauda & Anastasia Deinega Austria
45  Žan Androjna & Iza Vidergar Slovenia
46  Roman Kocherha & Olga Kalinova Czech Republic
47  Christoph Müller & Tatjana Rohatschek Austria
48  Markus Ulrich & Marlene Hawlik Austria
49  Borgar Magnussen & Madelen Nystrom Denmark
50  Vlad Andrei Dinu & Maria Smaranda Visan Romania
50  Lukas Rysavy & Eva Gruber Austria
52  Christoph Berghuber & Julia Kaindlstorfer Austria
53  Cristian Colomba & Giorgia Osella Italy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}