Results from Austrian Pyramid Cup 2024 - WDSF Senior IV Open Standard 2024 m. vasario 24 d., šeštadienis
Reklama
Nenorite matyti šios reklamos? Tapkite nariu!
Kaip mes galime reklamuoti Jūsų produktus

Austrian Pyramid Cup 2024
Austria - Vösendorf 2024 m. vasario 24 d., šeštadienis

WDSF Senior IV Open Standard 2024 m. vasario 24 d., šeštadienis

Final

1  Michael Pauser & Claudia Molecz Austria
2  Walter Miccoli & Marinella Giammarino Italy
3  Desiderio Camerotto & Marisa Coral Italy
4  Jouko Leppala & Helja Leppala Finland
5  Ernst Schmid & Margit Schmid Austria
6  Alessandro Barbone & Patrizia Flamini Italy
Nepatinka reklama?   Tapkite nariu!

1/2 finalo

7  Michael Gross & Regina Gross Germany
7  Renato Sibillo & Anna Cartini Italy
9  Jan Hon & Jaroslava Honova Czech Republic
9  Maren Müller-Bierbaum & Götz Bierbaum Germany
11  Joao Lopes Santos & Manuela Santos Portugal
12  Robert Rheinberger & Astrid Rheinberger Austria

1/4 finalo

13  Bertomeu Garcia Lopez & Carmen Alabau Spain
13  Josef Wiener & Eva-Maria Wiener Austria
15  David Bort & Pepita Mondragon Spain
16  Angelo Bianco & Flavia Gagliano Italy
16  Emilio Redaelli & Laura Cazzaniga Italy
18  Yoshihiro Hamazaki & Chizuru Hamazaki Japan
19  Josep Berengueres & Dolors Llordes Spain
19  Michael Saumweber & Sabine Schaffert Germany
21  Thomas Kreuels & Annette Kreuels Germany
22  Denis Bourgeois & Magdalena Dufkova France
22  Josef Kronschläger & Evelyn Kronschläger Austria
22  Kurt Rechsteiner & Heide-Maria Schafer Switzerland

Round 2 (top 37)

25  Eric Kinsky & Jutta Schmid Austria
25  Isidre Ventura & Montse Roca Spain
27  Jiri Cech & Zina Cechova Czech Republic
27  Gerhard Salzgeber & Ingrid Salzgeber Austria
29  Pavel Slama & Jarmila Slamova Czech Republic
29  Keijo Vierimaa & Seija Vierimaa Finland
31  Taivo Lillo & Marina Lillo Estonia
32  Gerhard Illnar & Elisabeth Illnar Australia
32  Herbert Pairitsch & Andrea Pairitsch Austria
32  Giovanni Privitelli & Cinzia Benelli Italy
35  Zoltan Antos & Gabriele Klausner Austria
35  Henri Leboutte & Francine Leboutte-Adam Germany
37  Johann Hartmann & Catherine Hartmann France

1 turas (top 58)

38  Mieczyslaw Cichy & Ewa Cichy Poland
38  Beat Schmid & Monika Schmid (aka Streit) Germany
40  Herbert Lenz & Eva Lenz Austria
40  Martin Zinsler & Eva Dvorak Austria
42  Pierantonio Armotti & Marina Forlani Italy
42  Stanislovas Cesonis & Ramune Jurciukoniene Lithuania
44  Anton Novak & Susanna Novak Austria
45  Gerold Steurer & Monika Maier Austria
46  Thomas Owesny & Hanna Owesny Germany
46  Silvio Pötschner & Sigird Hochreiter Austria
48  Knut Just & Brigitte Just Germany
49  Heinz Bachler & Annemarie Bachler Austria
50  Andres Joeleht & Anu Joeleht Estonia
50  Hubert Stoeger & Regina Kohut Austria
52  Jordi Meca & Marilo Angles Spain
53  Eric Fontain & Marina Fontain Germany
54  Lorenz Domke & Carola Domke Germany
54  Alexander Schürmann & Gisela Schürmann Germany
54  Antonio Campillo Soldado & Isabel Juanpera Magdaleno Spain
57  Frank-Thomas Winter & Sabina Winter Germany
58  Francesco Natalini & Veneranda Grossato Italy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}