Results from Austrian Pyramid Cup 2024 - WDSF Senior IV Open Standard 2024 m. vasario 25 d., sekmadienis
Kaip mes galime reklamuoti Jūsų produktus

Austrian Pyramid Cup 2024
Austria - Vösendorf 2024 m. vasario 24 d., šeštadienis

WDSF Senior IV Open Standard 2024 m. vasario 25 d., sekmadienis

Final

1  Michael Pauser & Claudia Molecz Austria
2  Walter Miccoli & Marinella Giammarino Italy
3  Jouko Leppala & Helja Leppala Finland
4  Enzo Alocci & Lorella Rossi Italy
5  Renato Sibillo & Anna Cartini Italy
6  Alessandro Barbone & Patrizia Flamini Italy
Nepatinka reklama?   Tapkite nariu!

1/2 finalo

7  Michael Gross & Regina Gross Germany
8  Alfons Schwake & Beatrix Schwake Germany
9  David Bort & Pepita Mondragon Spain
10  Dirk Keller & Heidemarie Schulz-Brüsewitz Germany
11  Josef Wiener & Eva-Maria Wiener Austria
12  Josep Berengueres & Dolors Llordes Spain

1/4 finalo

13  Angelo Bianco & Flavia Gagliano Italy
14  Yoshihiro Hamazaki & Chizuru Hamazaki Japan
14  Robert Rheinberger & Astrid Rheinberger Austria
16  Paolo Bellugi & Liana Matteini Italy
17  Isidre Ventura & Montse Roca Spain
18  Eric Kinsky & Jutta Schmid Austria
19  Emilio Redaelli & Laura Cazzaniga Italy
20  Taivo Lillo & Marina Lillo Estonia
20  Bertomeu Garcia Lopez & Carmen Alabau Spain
20  Herbert Pairitsch & Andrea Pairitsch Austria
23  Gerhard Salzgeber & Ingrid Salzgeber Austria
24  Keijo Vierimaa & Seija Vierimaa Finland

Round 2 (top 37)

25  Joao Lopes Santos & Manuela Santos Portugal
26  Denis Bourgeois & Magdalena Dufkova France
26  Johann Hartmann & Catherine Hartmann France
26  Michael Saumweber & Sabine Schaffert Germany
29  Pierantonio Armotti & Marina Forlani Italy
29  Mieczyslaw Cichy & Ewa Cichy Poland
31  Pavel Slama & Jarmila Slamova Czech Republic
32  Aldo Guglielmini Ceresa & Cecilia Adorni Braccesi Italy
32  Karl Kopf & Michelle Mahler Austria
32  Beat Schmid & Monika Schmid (aka Streit) Germany
35  Kurt Rechsteiner & Heide-Maria Schafer Switzerland
36  Knut Just & Brigitte Just Germany
37  Lorenz Domke & Carola Domke Germany

1 turas (top 51)

38  Christian Hoffmann & Elisabeth Baum-Breuer Austria
38  Frantisek Kulhavy & Ladislava Kulhava Czech Republic
40  Andres Joeleht & Anu Joeleht Estonia
40  Frank-Thomas Winter & Sabina Winter Germany
42  Ton Klaassen & Lia Klaassen Netherlands
43  Jordi Meca & Marilo Angles Spain
43  Hubert Stoeger & Regina Kohut Austria
45  Gerold Steurer & Monika Maier Austria
46  Heinz Bachler & Annemarie Bachler Austria
46  Flandorfer Gottfried & Brigitte Flandorfer Austria
46  Alexander Schürmann & Gisela Schürmann Germany
49  Eric Fontain & Marina Fontain Germany
50  Klaus Dieter Steiner & Heidelore Steiner Germany
51  Ralf Pick & Helga Kruse Germany
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}