Results from Austrian Pyramid Cup 2024 - WDSF Youth Open Latin 2024 m. vasario 24 d., šeštadienis
Reklama
Nenorite matyti šios reklamos? Tapkite nariu!
Kaip mes galime reklamuoti Jūsų produktus

Austrian Pyramid Cup 2024
Austria - Vösendorf 2024 m. vasario 24 d., šeštadienis

WDSF Youth Open Latin 2024 m. vasario 24 d., šeštadienis

Final

1  Vladimir Vyrleev & Mariya Proshletsova Russia
2  Adria Hernandez Granados & Emilija Ulcinaite Spain
3  Karolis Ceburnis & Smilte Kozlovskyte Lithuania
4  Kristupas Mlinskas & Liepa Rudnickaite Poland
5  Aleksej Krunic & Mishel Pevzner Austria
6  Romain Pierre Alain Delbreil & Zaira Fernandez Parraga Spain
Nepatinka reklama?   Tapkite nariu!

1/2 finalo

7  Egor Polscin & Kristiana Kirilova Moldova
8  Ivan Marinich & Melaniia Petrova Cyprus
8  Andrij Nikitonok & Milana Bojchuk Ukraine
10  Robert Mandinec Elias & Lili Kolozsváry Slovakia
11  Oleksandr Androsovich & Anastasiya Gerasimchuk Ukraine
12  Ivan Dochen & Mila Pashova Bulgaria

1/4 finalo

13  Regnars Ozols & Nikola Marta Dambite Germany
14  Oleksìj Luzìn & Yeva Shabatko Ukraine
15  Tom Müller & Alexia Mitroi Germany
15  Anton Tsarenko & Viktoria Tsarenko Germany
17  Peter Janzen & Mariia Kuchynska Germany
18  Arsenijs Žogins & Olesja Pustoselova Latvia
19  Giacomo Lombardi & Sara Paredes Zaragoza Italy
19  Dmitro Riloshko & Doyle Sinead Ireland
21  Denis Melnik & Vìktoriya Panahid Ukraine
22  Nik Visnovic & Zala Hauptman Slovenia
23  Tommaso Licini & Giulia Licini Italy
23  Anton Melnichenko & Alìca Tkachuk Ukraine

Round 2 (top 36)

25  Danijel Bazulic & Hana Soric Croatia
26  Elvinas Kovaliovas & Gerte Pabrežaite Lithuania
26  Ciprian Nucaru & Alexandrina Martinova Moldova
28  Artem Krivosheykin & Simona Kharkov Israel
29  Kende Pálfi Donát & Bíbor Balassa Hungary
29  Maksim Sidelskij & Urte Pabrežaite Lithuania
31  Kristián Kohan & Karolína Marica Durišová Slovakia
32  Barnabás László Benke & Lola Kirchknopf Hungary
32  Mark Klemen & Kaja Katona Slovenia
32  Mathias Sarapuu & Deisi-Ly Mägi Estonia
35  Jan Plachý & Lara Komives Czech Republic
36  Vlad Mihalache & Sara Ioana Mirza Romania

1 turas (top 55)

37  Arseni Korosteljov & Rada Lavrik Estonia
37  Borgar Magnussen & Madelen Nystrom Denmark
39  Timur Kirankaya & Raya Demirhan Turkey
40  Danielius Zaborovskis & Juste Bubulyte Lithuania
41  Pijus Petkevicius & Kleja Vilinte Kulaityte Slovakia
42  Grigoriy Maslov & Yelyzaveta Tkhoryk Austria
43  Jaka Mihalic-Rader & Mia Windisch Slovenia
44  Florian Schwar & Fiona Schwar Austria
45  Dominik Ábrám & Luca Együd Hungary
45  Matti Mankkinen & Ella Pruikkonen Finland
47  Daniel Rusu & Ana Stojanovic Austria
48  Erik Ábrám & Jázmin Kendra Greff Hungary
49  Jaka Krošl & Žana Hudin Slovenia
49  Markus Oswald & Laura Platzer Austria
51  Jakob Glück & Lara-Samea Mühlbacher Austria
52  Žiga Pogacar & Ana Zohar-Jeras Slovenia
53  Matteo Casti & Gemma Di Mauro Italy
54  Tian Kodric Mlakar & Nina Bracic Slovenia
55  Bence Nagy & Nóra Czencz Hungary
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}