Results from Codreanca 2023 - WDSF Youth Open Latin 2023 m. balandžio 16 d., sekmadienis
Reklama
Nenorite matyti šios reklamos? Tapkite nariu!
Kaip mes galime reklamuoti Jūsų produktus

Codreanca 2023
Moldova - Chisinau 2023 m. balandžio 15 d., šeštadienis

WDSF Youth Open Latin 2023 m. balandžio 16 d., sekmadienis

Final

1  Armand Georgescu & Kamila Novoselova Romania
2  Vladimir Vyrleev & Mariya Proshletsova Russia
3  Nicholas Spica & Carlotta Aceti Italy
4  Tobias Skandov Hansen & Aleksandra Chizhik Denmark
5  Kajetan Tygielski & Veronìka Mìnkova Poland
6  David Abrashev & Gergana Velkova Bulgaria
Nepatinka reklama?   Tapkite nariu!

1/2 finalo

7  Petro Porcescu Gorun & Mihaela Mihailas Moldova
8  Maximilian Bier & Eveline Ishchenko Germany
8  Dominik Borovski & Sivan Yacoby Israel
10  Pranas Mitkus & Juste Janciuraite Lithuania
11  Timur Luzan & Alexandra Shamova Israel
12  Vladimir Cebanu & Sofia Chiorescu Moldova

1/4 finalo

13  Valerii Koichev & Ivana Kirova Bulgaria
14  Denis Melnik & Vìktoriya Panahid Ukraine
15  Maksim Mìtev & Katerina Mala Ukraine
16  Rom Spizer & Yali Pekurovsky Israel
17  Artem Chubej & Anastasiya Lukyanchuk Ukraine
17  Filip Horák & Sára Kuncáková Czech Republic
19  Maxim Brenici & Alekhandrina Birliba Moldova
19  Matija Markovic & Kristina Pavosevic Croatia
21  Serghei Popescu & Alexandra Anghel Moldova
22  Dumitru Negru & Daria Pastica Romania
23  Ion Bartean & Ionela Ursu Moldova
24  Giorgos Deligiannis & Veronika Stancev Greece

1 turas (top 47)

25  Danylo Yeromenko & Olga Podshivalova Ukraine
26  Alexandr Scoarta & Alexandra Ciorba Moldova
26  Alexandru Taran & Alexandra Bezniuc Moldova
28  Lucian Angheluta & Sofìya Haìt Moldova
29  Vladislav Fartushok & Dariya Liubavina Ukraine
29  Artem Holyavchuk & Marìya Melenìvska Ukraine
29  Karlo Ostružnjak & Vita Grahovac Serbia
32  Maxim Psederschi & Andreea Sturzinschi Moldova
33  Valdemar Anker-Petersen & Amanda Wedebye Denmark
34  Cagan Atik & Darya Krejs Turkey
34  Constantin Suruceanu & Melisa Iacub Romania
36  Ibrahim Baran Yazici & Zeynep Ozkaraduman Turkey
37  Mihail Nikulnikov & Sofìya Buyanova Ukraine
38  Artem Kazaku & Vìktorìya Bogomyagkova Ukraine
38  Alexandru Marandiuc & Viviana Obreja Moldova
38  Makar Rudih & Sofìya Savina Ukraine
41  Ciprian Nucaru & Andrea Rosca Moldova
42  Ratmir Cernei & Eva Rusu Moldova
43  Nichita Samarin & Anna Casian Moldova
43  David Vrabie & Adelina Ciobanu Moldova
45  Victor Son & Rebeka Uritu Moldova
46  Alexandru Platonenco & Anastasia Bucico Moldova
46  Ionut Vanica & Andrea Toma Moldova
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}