Results from German Open Championships 2023 - Adult A Latin 2023 m. rugpjūčio 11 d., penktadienis
Kaip mes galime reklamuoti Jūsų produktus

German Open Championships 2023
Germany - Stuttgart 2023 m. rugpjūčio 8 d., antradienis

Adult A Latin 2023 m. rugpjūčio 11 d., penktadienis

Final

1  Jiawei Huang & Xu Ji China
2  Wang Ying & Guo Xiaoqian China
3  Yuxuan Wang & Zhao Yuxuan China
4  Lucas Andrei Muresan & Briana Mihai Romania
5  Gao Yuan & Silu Luo China
6  Paul Degan & Denisa Monica Pasca Romania
7  Antonio Stripoli & Katia Monocchio Italy
Nepatinka reklama?   Tapkite nariu!

1/2 finalo

8  Francesco Aiello & Aurora Silipo Italy
9  Xue Xinyao & Zhao Jinnan China
10  Andrea Cuzzola & Giorgia Lupsea Italy
11  He Yi & Qiu Yiwei China
12  Luigi Donadeo & Elisa De Belardini Italy

1/4 finalo

13  Zhang Andi & Yumeng Xie China
13  Liu Zhiguo & Gao Ningning China
15  Andrìj Hrushch & Khristina Poligach Ukraine
16  Kajrat Algadaev & Julia Seleznyov USA
16  Hoang Duc Tuan & Do Phuong Uyen Viet Nam
16  Yang Zhen & Zhang Nan China
19  Eduard Trufin & Alexandra Maria Mocanu Romania
20  Mirko Protti & Lia Brunato Italy
21  Dmitrij Blinkov & Asal Mambetova Russia
22  Ye Yang & Zhang Xinyu China
23  Kim Jun Kyu & Song Dayeon Korea (South)
24  Edoardo Artioli & Clementina Artioli Italy

Round 3 (top 48)

25  Anton Kit & Viktoriya Anisenko Austria
25  Yaosheng Wang & Aoxue Kong China
27  Lorenzo Bonzi & Cara Gabusi Italy
28  Maxim Brenici & Alekhandrina Birliba Moldova
29  Arti Aavik & Kristiana Kirilova Estonia
29  Damien Hemaizia & Tamari Kekishvili France
29  Jettapon Inthakun & Apichaya Kuptawanith Thailand
29  Wang Junqiang & Yijia Zhou China
33  Wang Zihao & Yu Hui China
34  Yupeng Chen & Yu Yan China
34  Xuexiang Shang & Xuanzhu Liu China
36  Serghei Popescu & Alexandra Anghel Moldova
36  Shen Yongkun & Ge Qing China
38  Zhang Zhenbang & Ma Shining China
39  Qin Yao & Peng Hanyu China
40  Ion Bartean & Ionela Ursu Moldova
41  Zhang Lingzhi & Zhao Baoqi China
42  Yanfangsuo Dao & Mengyao Yang China
42  Lorenzo Pasquali & Valentina Vecchi Italy
44  Yidanrui Li & Wang Jinghan China
45  Yang Jiaxu & Shen Tingyi China
45  Richard Mirel Morosan & Maria Ioana Dobra Romania
45  Chen Shuoyu & Shi Jia China
48  Chen Lingzhi & Zhiqing Xu China

Round 2 (top 81)

49  Wang Shuosen & Huang Linqin China
49  Dmitro Tananaev & Katerina Dorosh Ukraine
51  Maksim Pilipenko & Alevtina Belikova Ukraine
51  Yupei Wang & Chenran Ma Lithuania
53  Ji Shen & Zhou Zihan China
54  Georgian Alin Ion & Alexandra Darie Romania
54  Mihail David Tat & Natalia Gabriela Toma Romania
56  Dovano Bacani & Lam Pak Yi Hong Kong
56  Francesco Erroi & Aurelia Peluso Italy
58  Christian Malagrino & Giorgia Sardi Italy
59  Lam Tsz Kwan Arie & Kwok On Yu Hong Kong
60  Zhang Jianqi & Ji Wenting China
61  Liu Shing Chi & Lo Yuri Hong Kong
61  Ivan Zhevnov & Arina Ulfovich Germany
63  Wong Iat Hong & Chong Vivi Viet Nam
63  Wang Nianzhi & Zhong Jing China
63  Daniel George Opricean & Adriana Maria Tudor Romania
66  Kevin Jason Priemer & Emily Maria Traudt Germany
67  Man Wai Au & Ng Ching Laam Hong Kong
67  Kevin Baumann & Alisa Klemm Germany
67  Liu Junjie & Guo Jiaxin China
67  Elmir Kakhramanov & Melaniya Lenkevich Germany
71  Hermann Seyffarth & Berenike Reech Germany
72  Octave Proust & Daphné Riou France
73  Siqi Chen & Na Zhang China
73  Giovanni Scalici & Diana Astafev Germany
75  Yehor Boiko & Diana Stefania Banciu Germany
75  Angel Domingo Renom & Diana Weimer Germany
75  Paul Wolf & Nadine Althoff Germany
78  Daniel Kogan & Michelle Tsvang USA
79  Lucian Angheluta & Alexandra Ciorba Moldova
79  Justin Rettich & Sophy Alejandra Cabrera Germany
81  Flavius Coros & Kseniya Kosolapova Germany

1 turas (top 139)

82  Fabrice Beaumont & Sakine Celik Germany
83  Igor Bologov & Arina Lobanova Finland
83  Darius Stefan Popa & Diana Stefania Enache Romania
85  Philip Bratschko & Sophia Wedel Germany
85  Shi Hao & Chen Yinuo China
85  Edvards Kalmikovs & Anna Berzina Latvia
85  Matteo Mazza & Ambra Gabusi Italy
85  David Vestfrid & Christina Miller Germany
85  Liu Zhenhui & Zhang Xinwen China
91  Jason Vissers & Liesa Van Kerkhoven Germany
92  Oleksij Mikolaenko & Arina Vashchenko Ukraine
92  Gianluca Zen & Jessica Oceane Zen Italy
94  László Kozák & Sophia Schäfer Germany
95  Po Cheng Tsao & Angela Chen Taiwan
96  Gregoire Demaegdt & Tatiana Wakim France
97  Ulrich Lauerer & Christina Scheid Germany
98  Nikolas Gretschmann & Jasmin Scheibel Germany
98  Michael Huss & Alina Huber Austria
98  Jens Kothe & Vanessa Gergert Germany
98  Patricia Kristensen & Viktor Tsanev Denmark
98  Daniel Loziner & Rachel Rudshteyn USA
103  Vladislav Davidyuk & Nikki Keller Netherlands
103  Sebastian Lambrecht & Irina Becker Germany
103  Till Retzbach & Elisaweta Podkowyrina Germany
103  Xue Zhiwen & Dong Ziling China
107  Wiseman Ndlela & Carrietta Mogotsi South Africa
108  Lennart Niederhoff & Natascha Franzke Germany
108  Dennis Popp & Melina Mundt Germany
110  Kyrylo Avtushko & Daria Amely Filter Germany
111  Nevio Del Fabro & Celestina Del Fabro Germany
111  Julian Pfersich & Vanessa Lehnart Germany
111  Oleg Tsap & Darya Ruban Ukraine
111  David Stefan Voaides & Maia Ingrid Sonda Romania
115  Tim Gebhardt & Corinna Hartwich Germany
115  Jakob Müller & Viktoria Braun Germany
117  Jia Shiyu & Shao Yinglin China
118  Michael Hubrecht & Valeria Scheiermann Germany
118  Christopher Papageorgiou & Carmela Saggio Germany
120  Chou Cheng-Wei & Kang Hsin-Ni Taiwan
121  Luca Casali & Elisa Cargnelutti Italy
121  Christian Steffenhagen & Elisabeth Zita Entrup Germany
123  Alexander Schrammer & Sandina Kecap Germany
124  Matthias Bergler & Kerstin Bergler Germany
124  Christian Eisenhardt & Seline Ruoff Germany
126  Christian Mokroß & Annika Mokroß Germany
127  Sebastian Brandstäter & Magdalena Müller Germany
128  Manuel Massari & Mara Massari Germany
128  Jeroen Schlief & Esme Rijndertse Netherlands
130  Jonas Roth & Jessica Eck Germany
131  Sibusiso Sindane & Mbatha Thobile South Africa
132  Kim Aleksander Dingen & Nora Steinsland Italy
132  Julian Post & Janina Post Germany
134  Tobias Wegner & Jennifer Schalk Germany
134  Markus Winter & Lena Hofmeier Germany
136  Marco Rognini & Alexandra Neumann Germany
137  Mika-Luke Braunholz & Veronika Huber Germany
137  Leif Sundstrom & Milla Sambell Australia
139  Magnus Kizele & Pauline Wecht Germany
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}