Results from German Open Championships 2023 - WDSF Youth Open Latin 2023 m. rugpjūčio 9 d., trečiadienis
Kaip mes galime reklamuoti Jūsų produktus

German Open Championships 2023
Germany - Stuttgart 2023 m. rugpjūčio 8 d., antradienis

WDSF Youth Open Latin 2023 m. rugpjūčio 9 d., trečiadienis

Final

1  Bogdan Kostner & Andreea Dumitru Romania
2  Nicholas Spica & Carlotta Aceti Italy
3  Vladimir Vyrleev & Mariya Proshletsova Russia
4  Dimitrij Kalistov & Luna Maria Albanese Germany
5  Tymon Olejarz & Wiktoria Kurda Poland
6  Kajetan Tygielski & Veronìka Mìnkova Poland
Nepatinka reklama?   Tapkite nariu!

1/2 finalo

7  Nicolas Daniel Barbosu & Iovana Iorgovan Romania
8  Joao Sant'Anna & Luna Pinto Portugal
9  Chenbo Liu & Wang Lisha China
10  Dominik Mylek & Adriana Bierošová Czech Republic
11  Maximilian Bier & Eveline Ishchenko Germany
12  David Abrashev & Gergana Velkova Bulgaria

1/4 finalo

13  Yidanrui Li & Wang Jinghan China
13  Adam Slepicka & Klára Havlová Czech Republic
15  Adam Sapojnikov & Adi Mena Israel
15  Roman Stradetskij & Katerina Vakarchuk Ukraine
17  Andrij Nikitonok & Milana Bojchuk Ukraine
17  Francesco Zaccaria & Marilia Epifani Italy
19  Grzegorz Brzozowski & Kinga Szumanska Poland
20  Kristupas Mlinskas & Liepa Rudnickaite Poland
21  Emil Korotin & Elenora Kerde Estonia
22  Karolis Ceburnis & Lauryta Abramovaite Lithuania
23  Lorenzo Colin & Adele Da Rosa France
23  Francesco Marotta & Alessia Vorzillo Italy
25  Dmitrij Blinkov & Asal Mambetova Russia

Round 3 (top 48)

26  Ernests Aksels Dimants & Marija Pascenko Latvia
26  Ricards Krivins & Marija Golubeva Latvia
28  Mathieu Eggemann-Taisne & Chiara Mastroianni France
29  Vladimir Cebanu & Sofia Chiorescu Moldova
30  Yevgen Golovchenko & Evita Badt Germany
30  Augustas Lopeta & Gabija Gumbryte Lithuania
32  Ron Levin & Edna Zaveluk England
32  Oleksij Mikolaenko & Arina Vashchenko Ukraine
32  Mateusz Stawowy & Sara Silva Poland
35  Zhao Limingrui & Huang Jialing China
36  Arti Aavik & Kristiana Kirilova Estonia
37  Yanfangsuo Dao & Mengyao Yang China
37  Serghei Popescu & Alexandra Anghel Moldova
37  Lev Skrjabin & Mirra Pchelkina Estonia
37  Juris Zeiza & Eva Gravere Latvia
41  Ron Wiener & Popova Sofya Latvia
42  Daniil Samohin & Evelina Bar Poland
43  Eduard Trufin & Alexandra Maria Mocanu Romania
44  Simon Pozarski & Caroline Böck Germany
45  Armands Goldbergs & Anastasija Cernigova Latvia
45  Justin Rettich & Sophy Alejandra Cabrera Germany
47  Kamil Szczepaniak & Alicja Szustek Poland
48  Ion Bartean & Ionela Ursu Moldova

Round 2 (top 98)

49  Kristians Kalvans & Debora Cherepanova Latvia
49  Lucas Andrei Muresan & Briana Mihai Romania
51  Maxim Brenici & Alekhandrina Birliba Moldova
51  Marat Kadirov & Solomiya Muzh Ukraine
51  Samuel Pavel & Timea Brücková Czech Republic
54  Hangjun Wu & Ma Xindi China
55  Ivan Dochen & Mila Pashova Bulgaria
55  Robert Mandinec Elias & Lili Kolozsváry Slovakia
55  Wang Ziyang & Gu Wencong China
58  Timur Luzan & Alexandra Shamova Israel
58  Richard Mirel Morosan & Maria Ioana Dobra Romania
58  Daniil Rybak & Xenia Kashcheev Germany
61  Yu Hanlin & Hu Xueyuan China
61  Niklas Laubert & Patricija Leonova Germany
61  Daniel George Opricean & Adriana Maria Tudor Romania
64  Mykyta Arsentiev & Augusta Kalenkeviciute Ireland
64  Mihail David Tat & Natalia Gabriela Toma Romania
66  Mark Hiienko & Tatiana Hurova Germany
66  Felix Reimann & Eyleen Grüner Germany
66  Andrei Trentea & Maria-Sara Muresan Germany
69  Darian Rares Ciupuliga & Mara Miruna Sabau Romania
69  Devid Habib & Arianna Giuncato Italy
71  Marcos Normann Andersen & Urte Pabrežaite Denmark
71  Ricards Andrejs Bolšteins & Madara Klišane Latvia
71  Peter Janzen & Erika Weckerle Germany
71  Edvards Kalmikovs & Anna Berzina Latvia
71  She Zihao & Liu Bingyue China
76  Edgar Khachatryan & Aleksandra Korneva Georgia
76  Vojtech Smolucha & Zuzana Hrubá Czech Republic
78  Darius Stefan Popa & Diana Stefania Enache Romania
78  Chen Ziyi & Meng Xitao China
80  Shixuan Zhu & Guo Ziyao China
81  Nikolas Gretschmann & Jasmin Scheibel Germany
81  Xu Kairui & Tian Huizhong China
83  Henry Jurgenson & Klaudia Tammela Estonia
83  Kang Xinyu & Xiong Ziyi China
83  Liu Zikang & Hou Ruping China
86  Korbinian Kraus & Mariia Kuchynska Germany
86  Matija Markovic & Kristina Pavosevic Croatia
86  Liu Yuanfeng & Wang Li China
89  Vojtech Hrton & Nela Tomankova Czech Republic
90  Vojtech Kovarnik & Julie Pribylova Czech Republic
90  Jakub Szymanski & Inga Mazur Poland
92  Lu Jinteng & Xiong Ruoyi China
92  Adam Kovacs & Eliza Faludi Austria
94  Noam Koresh & Liel Michaeli Israel
94  Cai Zhixuan & Chen Huiyu China
96  Alessandro Faraco & Charleen Leimer Switzerland
97  David Vestfrid & Christina Miller Germany
98  Aleksis Savlaks & Alisa Mašcenko Latvia

1 turas (top 171)

99  Illya Kachurovskij & Ksenija Aksjonova Lithuania
99  Karlo Ostružnjak & Vita Grahovac Serbia
99  Francisco Ramos & Mariia Kim Portugal
102  Viktor Lipina & Apolena Matýsková Czech Republic
102  Rom Spizer & Yali Pekurovsky Israel
104  Chen Dize & Ji Yuxin China
104  Liviu Gale & Maya Ana Ivan Romania
104  Xia Guanduo & Wang Mengke China
104  Illya Tananaev & Sofìya Vojtenko Ukraine
104  Ivan Zhevnov & Arina Ulfovich Germany
109  Elmir Kakhramanov & Melaniya Lenkevich Germany
110  Marcel Cybul & Kinga Nowacka Poland
110  Daniel Kogan & Michelle Tsvang USA
110  Hendrik Leimer & Selina Hermann Switzerland
110  Xu Luoyan & Liu Ruiru China
114  Lucian Angheluta & Alexandra Ciorba Moldova
114  Vadim Karpuk & Melisa Schaab Germany
114  Kristián Kohan & Zuzana Paucíková Slovakia
117  Siqi Chen & Na Zhang China
117  Gali Gergo & Kondacs Jázmin Bíborka Hungary
117  Dorian Gorda & Yuliya Vishchuk Ukraine
117  Dominik Veverka & Adriana Minaríková Czech Republic
121  Yu Size & Liu Xinyu China
121  Po Cheng Tsao & Angela Chen Taiwan
121  Igor Yatskiv & Darìya Zagrebìna Ukraine
124  Oleksandr Androsovich & Anastasiya Gerasimchuk Ukraine
124  Lam Tsz Kwan Arie & Kwok On Yu Hong Kong
126  Yaroslav Barchan & Darya Nosik Kazakhstan
126  Liu Minghao & Xiao Yunxin China
128  Rao Tianrui & Wang Mengqi China
129  Suwannaphum Bualuang & Siraphassorn Klinniran Thailand
129  Flavius Coros & Kseniya Kosolapova Germany
129  Makar Drebot & Katerina Hudo Ukraine
132  Gabriel Carabeuf & Lucija Ondelg Gulic France
132  Vladislav Davidyuk & Nikki Keller Netherlands
132  Jakub Gergel & Ema Turnová Slovakia
132  Li Han & Ni Rui China
132  Martin Kucharsky & Karolína Vránová Czech Republic
137  Till Retzbach & Elisaweta Podkowyrina Germany
137  Zhu Xiaoyang & Sun Keyi China
139  Milán Perjési & Milla Mihók Hungary
140  Dorian Fajferic & Ana Ožegovic Slovenia
140  Bo Jiale & Wei Yurui China
140  Igor Serkez & Hristina Machishin Ukraine
143  Jakob Müller & Viktoria Braun Germany
144  Kyrylo Avtushko & Daria Amely Filter Germany
144  Yu Boyuan & Jiang Yichen China
144  David Stefan Voaides & Maia Ingrid Sonda Romania
147  Liu Jingyu & Han Meixi China
147  Endrik Schmidt & Jennifer Kunke Germany
147  Yang Zhihan & Hu Yueyao China
150  Lee Ka Lok & Abby Lo Sum Yi Hong Kong
151  Liu Shing Chi & Lo Yuri Hong Kong
151  Shi Hao & Chen Yinuo China
153  Nevio Del Fabro & Celestina Del Fabro Germany
153  Nathan Orester & Emilia Kuznecov Germany
153  Xue Zhiwen & Dong Ziling China
156  Vlad Mihalache & Sara Ioana Mirza Romania
157  Pham Gia Bao & Vu Chau Anh Viet Nam
157  Daniel Loziner & Rachel Rudshteyn USA
157  Malachi Ruebush & Rebecca Gwilliam USA
157  Oleg Tsap & Darya Ruban Ukraine
161  Julian Post & Janina Post Germany
161  Chen Shih-Syuan & Wang Yi-Shan Taiwan
163  Jaka Mihalic-Rader & Mia Windisch Slovenia
163  Arsenii Viskin & Siyana Obretenova Bulgaria
165  Chen Po Chun & Wu Tzu-Hsuan Taiwan
165  Peng Tianyu & Huang Leshan China
165  Nikolay Todorov & Irina Yonova Albania
165  Deng Yejian & Zhong Yangyinuo China
165  Shao Yuelei & Zhong Zilei Germany
170  Chou Cheng-Wei & Kang Hsin-Ni Taiwan
170  Wang Jinyao & Li Zheen China
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}