Results from German Open Championships - GOC Juvenile II Standard 2019 m. rugpjūčio 16 d., penktadienis
Kaip mes galime reklamuoti Jūsų produktus

German Open Championships
Germany - Stuttgart 2019 m. rugpjūčio 13 d., antradienis

GOC Juvenile II Standard 2019 m. rugpjūčio 16 d., penktadienis

Final

1  Konstantin Romanov & Arina Guzenko Russia
2  Titas Cesnauskas & Lukrecija Kuraite Lithuania
3  Jegors Prokins & Polina Karimova Latvia
4  Martin Makarov & Regina Peik Estonia
5  Stepan Bajkalov & Elizaveta Shingaleeva Russia
6  Marius Tiberiu Padurean & Adelina Stanciu Romania
Nepatinka reklama?   Tapkite nariu!

1/2 finalo

7  Konstantin Sojko & Marselina Muhamadieva Russia
8  Dmitrij Neledinskij & Aleksandra Kablova Russia
9  Roman Ilyashenko & Anna Kustova Russia
10  Albert Ivan & Ana Rebeca Mitica Romania
11  Yaroslav Nurumov & Ekaterina Tikhonova Latvia
12  Lukas Jasinevicius & Anastasiya Kulpina Russia

1/4 finalo

13  Dumitru Vrednic & Andreea Sturzinschi Romania
14  Nichita Gustiuc & Arina Cerches Moldova
15  Ivan Marinich & Veronìka Ryabchuk Ukraine
16  Nikita Petrov & Varvara Saharova Russia
17  Ivan Shubnikov & Eva Ratnikova Russia
18  Cosmin Nicolaescu & Erica Turcan Moldova
18  Robert Shefer & Sofiya Davydova Russia
20  Andrei Neagu & Raluca Matei Romania
20  Buzdugan Sabin & Tomita Rebeca Bulgaria
22  Gracjan Ruminski & Natalia Wozniak Poland
23  Josan Dragos & Melisa Iacub Moldova
24  Robert Të & Aleksandra Dadon Russia
25  Maksim Yudin & Anastasiya Babushkina Russia
26  Egor Chumak & Solomiya Pelyuh Ukraine
26  Vladislav Ursache & Ana-Maria Golea Moldova
28  Darius Bajureanu & Iuliana Cubreacov Moldova

Round 2 (top 36)

29  Gustas Dovydaitis & Gerda Markeviciute Lithuania
30  Raul Gabriel Radu & Ioana Usvat Romania
30  Alexandru Marian Sabin & Iasmina Aniela Andreea Roibu Romania
32  Patrick Cristian Costea & Iulia Elena Gradea Romania
32  Ivan Mysyakin & Amina Sedova Russia
34  Daniil Kurkin & Ekaterina Yaroshchuk Russia
35  Henri Arpad Hofmeiser & Kseniya Selyukova Germany
35  Arsenìj Volyanyuk & Anastasiya Samojlenko Ukraine

1 turas (top 57)

37  Aleksej Zheleznov & Milena Mubarakshina Russia
38  Leonid Litvinov & Maryana Gripich Russia
38  Mathias Andrei Moraru & Ioana Maia Hutanu Romania
40  Laurentii Caracuian & Emili Procopciuc Moldova
40  Cristian Ghibu & Sofia Gustiuc Moldova
40  Semen Lebedev & Sofya Konstantinova Russia
40  Kirill Lilleberg & Victoria Makarov Estonia
40  Lulian Vald & Aibhinn Brewer Ireland
45  Jose Pereira & Elisabeth Martinov Portugal
45  Egor Shurashov & Elizaveta Rogova Russia
45  Alexandru Taran & Sofia Rosca Moldova
48  Karlis Bluzmanis & Marta Filimonova Latvia
49  Eduard Andrei Cosofret & Ioana Ryana Sandu Romania
49  Fedor Kopytov & Elizaveta Pavlyuk Russia
51  Adam Breki Tryggvason & Indiana Iris Hafsteinsdottir Iceland
52  Stefan Mantu & Gabriel Petelca Ukraine
52  Jiahao Wei & Jayden Sum Yi Leung China
54  Georgiy Andreev & Elizaveta Solkaryan Russia
55  Patrik Ferenc Patai & Regina Alexandra Lévai Hungary
56  Erwin-Michael Boden & Emma-Nicole Boden Romania
56  Bogdan Marian Chira & Iulia Maria Cordea Romania
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}