Results from Russian Championships - Adult Latin Champ 2021 m. kovo 16 d., antradienis
Kaip mes galime reklamuoti Jūsų produktus

Russian Championships
Russia - Moscow 2021 m. kovo 16 d., antradienis

Adult Latin Champ 2021 m. kovo 16 d., antradienis

Final

1  Armen Tsaturyan & Svetlana Gudyno Russia
2  Andrey Gusev & Vera Bondareva Finland
3  Anton Aldaev & Natalya Polukhina Russia
4  Semen Khrzhanovskiy & Elizaveta Lykhina Russia
5  Maksim Elfimov & Evgeniya Churikova Russia
6  Egor Petrov & Darya Petrova Russia
Nepatinka reklama?   Tapkite nariu!

1/2 finalo

7  Aleksey Dolgushin & Kseniya Pyatakhina Russia
8  Vladislav Nikishin & Anna Anufrieva Russia
8  Aleksandr Rodygin & Aleksandra Chinenkova Russia
10  Artem Efanin & Anna Efanina Russia
11  Artem Goryunov & Mariya Goroshko Russia
11  Aleksandr Lillo & Margarita Khamzaeva Russia
13  Oleg Chzhen & Alina Ageeva Russia
13  Aleksandr Kurennoj & Ekaterina Olejnik Russia
13  Vladimir Neykshin & Vladislava Andreeva Russia

1/4 finalo

16  Vladislav Khait & Angelina Shvedova Russia
17  Egor Kulikov & Viktoriya Puchina Russia
18  Valentin Kosmachev & Alena Kochengina Russia
19  Evgeniy Nikitin & Margarita Yurlova Russia
20  Nikita Khoroshenko & Milana Karabaeva Russia
20  Danila Mazur & Milana Barvinok Russia
22  Egor Filev & Sofya Prudnikova Russia
23  Nikita Kostalev & Elena Radaeva Russia
24  Evgeniy Nikolaev & Ekaterina Isakova Russia
25  Dmitrij Skulkin & Elizaveta Ulyanova Russia
26  Pavel Lagurev & Alina Voyna Russia
27  Ivan Belan & Elizaveta Vaganova Russia
27  Andrej Ivanov & Anastasiya Konyukhova Russia

Round 4 (top 60)

29  Nikita Bazanov & Anastasiya Anishina Russia
29  Aleksey Nikolaenko & Darya Dubchak Russia
29  Andrei Ponomarev & Evgeniya Sorokovikova Russia
29  Nikita Urchev & Anna Merkureva Russia
33  Evgeniy Igumnov & Anastasiya Kolgina Russia
33  Vitaliy Nesterov & Irina Yudina Russia
35  Ilya Agafonov & Margarita Ryapisova Russia
35  Futsiao Pan & Sima Kumar Russia
35  Timur Temirbekov & Yana Rozhnova Russia
38  Dmitriy Kapusta & Kseniya Kotlyakova Russia
38  Matvey Shevelev & Vitalina Gigashvili Russia
40  Andrey Chumachenko & Maria Titova Italy
40  Vladlen Kirilyuk & Anna Valavina Russia
40  Andrey Proskurkin & Polina Dek Russia
43  Nikita Bocharov & Elizaveta Sergienko Russia
43  Yaroslav Sukmanov & Elizaveta Slavogorodskaya Russia
45  Vladislav Karbaev & Darya Chechel Russia
46  Denis Ruchka & Elizaveta Pustornakova Russia
46  Anatolij Titov & Mariya Mikava Russia
48  Dmitriy Bayanov & Anna Samusenko Poland
48  Artem Semenov & Mariya Malikova Russia
50  Andrej Kravchenko & Anastasiya Pozhidaeva Russia
50  Anton Lobanov & Vlada Kabanevskaya Russia
50  Danil Loshkov & Elizaveta Logacheva Russia
53  Victor Bychkov & Alina Atamanchuk Russia
53  Vladimir Polikov & Anastasiya Krasnoslobodtseva Russia
55  Nikita Yutin & Darya Khmeleva Russia
56  Roman Mokienko & Ekaterina Sirotyuk Russia
56  Dmitriy Morozov & Zlata Tsybakova Russia
58  Nikita Khripunov & Darina Chukina Russia
59  Nikita Kopylov & Alina Krylova Russia
60  Artem Balayan & Natalya Skvortsova Russia

Round 3 (top 107)

61  Nikita Degtev & Diana Fatullaeva Russia
62  Karen Gevorgyan & Elizaveta Romashkina Russia
63  Egor Runovskij & Alena Soboleva Russia
64  Vladislav Stepanov & Violetta Karnaushenko Russia
65  Timofej Burkovets & Anna Vaganova Russia
65  Ivan Fokin & Darya Gulevich Russia
65  Adel Galimov & Adriana Efimova Russia
65  Roman Muksimov & Anastasiya Gontova Russia
65  Egor Prygunov & Sofya Miheeva Russia
65  Kirill Silivanov & Vlada Pehtereva Russia
65  Garrik Tsugunyan & Anastasiya Gorzhuy Russia
72  Yaroslav Sherenkov & Marina Tsylina Russia
72  Vage Smbatyan & Arina Sitnikova Russia
72  Nikita Smolnikov & Aleksandra Goncharova Russia
75  Timur Bakaev & Ekaterina Pozhidaeva Russia
75  Semen Kokovin & Elizaveta Nedobej Russia
75  Sergey Plotnikov & Alina Chayka Russia
75  Georgiy Yarmak & Anna Yarmak Russia
79  Igor Gorlov & Sofiya Stepanova Russia
80  Nazar Khusnutdinov & Valeriya Hrushkova Russia
80  Ivan Morozov & Olga Gapon Russia
80  Pavel Pozdnyakov & Yuliya Maslova Russia
83  Vadim Ermakov & Valeriya Vizirenko Russia
83  Stepan Nazolin & Galina Savenkova Russia
85  Maksim Karanov & Darya Egorushkina Russia
85  Roman Kiparin & Olga Efremova Russia
85  Anton Salimov & Valeriya Borodkina Russia
88  Nikolay Isaev & Veronika Grishina Russia
89  Andrey Bozhok & Mariya Gnevusheva Russia
89  Timur Dzhobava & Yuliana Hovanskih Russia
89  Ilya Knyazev & Diana Filatova Russia
89  Sergej Prohorenko & Anastasiya Lesnova Russia
93  Nikita Kufezin & Ekaterina Batalova Russia
93  Igor Startsev & Alexandra Startseva Russia
95  Elisey Osipov & Sofya Voronina Russia
95  Artem Podorvanov & Kseniya Chuprik Russia
95  Egor Rybalkin & Kristina Amirova Russia
98  Vladislav Chuchenov & Natalya Pelina Russia
99  Daniil Khalzov & Alisa Pezina Russia
99  Kirill Teplyakov & Ekaterina Guguchkina Russia
99  Evgenij Vostrikov & Anna Leonova Russia
102  Aleksandr Samohin & Kaj Tszya Russia
103  Marat Zhumabekov & Anna Kudryavtseva Russia
104  Andrey Pogiba & Nikolya Mariya Shchebetenko Russia
104  Aleksey Surzhin & Arina Eliseeva Russia
106  Sergej Bystritskij & Alisa Lyalina Russia
106  Vladislav Rusakov & Olga Shashkova Russia

Round 2 (top 163)

108  Daniil Borisov & Sofya Vorontsova Russia
108  Vasiliy Kvatov & Anastasiya Krasnobortseva Russia
108  Pavel Vasilyak & Veronika Felk Russia
111  Viktor Povolotskiy & Elena Natacheeva Russia
112  Nikolay Kogut & Anastasiya Rybolova Russia
112  Yuriy Nesmeyanov & Alisa Glazkova Russia
112  Vladislav Persidskiy & Diana Nikulina Russia
112  Maksim Semenov & Valeriya Zlokazova Russia
112  Sergey Shlyakhturov & Sofya Moroz Russia
112  Daniil Simakov & Mariya Muratova Russia
118  Yaroslav Apryatkin & Angelina Darenskih Russia
118  Nikita Legkih & Anna Kostrygina Russia
118  Viktor Shestakov & Maria Slobozhan Russia
121  Egor Sidorov & Svetlana Migashko Russia
122  Nikita Bugaev & Olga Lebedeva Russia
122  Rinat Dusmukhambetov & Anastasiya Zhabokritskaya Russia
122  Yurij Kruglov & Aleksandra Elistratova Russia
125  Nikita Laba & Veronika Gorshkova Russia
125  Andrej Serpov & Anna Kondrashova Russia
127  Gleb Yukhimenko & Ilsina Hasanova Russia
128  Sergey Chetin & Anastasiya Sorokina Russia
129  Daniil Bychkov & Kseniya Drukker Russia
129  Pavel Kraynov & Anastasiya Tkachenko Russia
129  Evgeniy Matvienko & Rimma Zargaryan Russia
129  Daniil Tebenkov & Dana Kistanova Russia
133  Dmitriy Grushin & Alina Davydova Russia
133  Semen Kamenev & Valeriya Noskova Russia
133  Pavel Mikhin & Anzhelika Katorgina Russia
136  Aleksandr Nabiev & Alena Bogolyubova Russia
137  Mihail Fedorov & Liana Zakirova Russia
137  Grigoriy Tereschenko & Yadviga Banschikova Russia
139  Arseniy Belov & Marina Podbolotova Russia
139  Egor Kachkovskij & Marina Eysan Russia
139  Aleksandr Osipov & Sandaara Danilova Russia
142  Oleg Osipov & Ekaterina Salimgarieva Russia
143  Vladislav Chupakhin & Anastasiya Tolmacheva Russia
143  Danila Kononov & Milena Kalinina Russia
146  Andrey Astafurov & Valeriya Kuzmiceva Russia
146  Grigoriy Miftakhutdinov & Aleksandra Savitskaya Russia
146  Sergey Muraviev & Evangelina Skvortsova Russia
149  Daniil Cherepanov & Yana Cherepanova Russia
150  Zaurbek Astamirov & Anastasiya Proshchenko Russia
150  Vasiliy Dunaev & Elizaveta Dvurechinskaya Russia
150  Avtandil Shermadini & Diana Naumova Russia
150  Aleksandr Spirin & Anna Shevelëva Russia
154  Yurij Todoshev & Darya Gubina Russia
155  Viktor Ryabykin & Ekaterina Buchneva Russia
155  Vladislav Soskov & Mariya Sendetskaya Russia
155  Aleksej Ushakov & Dana Mikitova Russia
158  Vladislav Gnusov & Anna Ermolenko Russia
158  Aleksey Kondyukov & Viktoriya Chernookaya Russia
158  Stepan Zahryamin & Veronika Portnyagina Russia
161  Daniil Chechulin & Aleksandra Grinkiv Russia
161  Aliymzhon Rakhimov & Ulyana Chulkina Russia
161  Aleksandr Shapiro & Arina Konoplitskaya Russia
164  Daniil Gluschenko & Elizaveta Belonogova Russia

1 turas (top 164)

143  Nikita Kozhevnikov & Anna Suvorova Russia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}