Results from The UK Open Championships 2022 - Amateur Rising Star Latin 2022 m. sausio 18 d., antradienis
Kaip mes galime reklamuoti Jūsų produktus

The UK Open Championships 2022
England - Bournemouth 2022 m. sausio 17 d., pirmadienis

Amateur Rising Star Latin 2022 m. sausio 18 d., antradienis

Final

1  Roberto Imparato & Alessia Lepre Italy
2  Taha Batu Cosar & Aleksandra Povzun Russia
3  Evgenij Borushko & Elizaveta Matsulevich Ukraine
4  Lorenzo Magnante & Beatrice Fabi Italy
5  Yaroslav Brovarskyy & Oleksandra Isaeva Ukraine
6  Vadym Pidhoretskyy & Ruby Castro USA
Nepatinka reklama?   Tapkite nariu!

1/2 finalo

7  [36] Sharif Mirhanov & Anna Dolgopolova Russia
8  [35] Vladislav Abushenko & Ivanna Solomaha Russia
9  [30] Samuel Santarelli & Elisa Brunetti Italy
10  [25] Matyas Adamec & Anna Riebauerova Czech Republic
11  [24] Vasiliy Paratuy & Darya Rudenko Russia
12  [22] Vladimir Usov & Elizaveta Dvoryanova Russia

1/4 finalo

13  [27] Nikita Grygorchuk & Naomi Spektor USA
14  [26] Nikolay Parshikov & Alena Guryanova Russia
14  [26] Artem Titivkin & Alisa Margulis Russia
16  [24] Vilem Parik & Jana Sigutova Czech Republic
17  [23] Artem Balashov & Valeryya Tykhopoeva Russia
17  [23] Vladislav Stepurko & Dayana Vasyutiak Ukraine
19  [22] Matteo Cungi & Ambra Corcione Italy
20  [19] Andrea Erdas & Alessia Carta Italy
21  [17] Kevin Baccanale & Darya Palishchuk Italy
21  [17] Aleksandr Ivanov & Vitalina Bunina Russia
23  [16] Robert Virenius & Veera Hedman Finland
24  [15] Valerio Gerosi & Arianna Murri Italy
25  [14] Yegor Young & Nadya Martynenko England
26  [13] Artur Ravlik & Margita Solomiya Ukraine
27  [11] Oleksiy Mordvinov & Viktoriiya Chirkova Ukraine

Round 3 (top 51)

28  [27] Vladimir Shashilin & Tatyana Zavertkina Russia
29  Roman Shirokiy & Darya Bondarenko Ukraine
30  [25] Hubert Krysztofinski & Maja Malczak Poland
31  [24] Denys Lebed & Diana Kalitventseva Ukraine
32  [23] Luca Franceschinis & Alessia Antonucci Italy
32  [23] Aleksandr Rodygin & Aleksandra Chinenkova Russia
34  [22] Bumchin Tegshjargal & Michelle Klets USA
35  [21] Grigoriy Golodnov & Oleksandra Burakova Ukraine
35  [21] Maksim Proskurin & Daniela Koretska Russia
37  [20] Aron Logi Hranannarsson & Rosa Kriston Hafsteindottir Iceland
38  [19] Anthony Spataro & Ella Perry England
38  [19] Mateusz Wiercioch & Magdalena Bandelewicz Poland
40  [18] Stanislav Lipshits & Nika Kolomeytseva Ukraine
40  [18] Igor Stifutin & Alika Porokhnyavaya Russia
42  [17] Aydar Musin & Elvira Lapteva Russia
42  [17] Nazar Zakharchenko & Anastasiia Rozdabara Ukraine
44  [16] Aleix Civico Pallas & Sara Orriols Spain
44  [16] Zahar Dobromyslov & Polina Golovina Russia
44  [16] Hubert Raczek & Laura Wierciszewska Poland
47  [15] Denis Fesenko & Kristina Mendela Ukraine
47  [15] Aaron Flynn & Niamh Curtin Ireland
47  [15] Kevin Lusha & Noemi Ficola Italy
50  [12] Montel Hewson & Jillian Bromwich Ireland
51  [11] Tim Gutner-kleiman & Darya Matsitskaya Russia

Round 2 (top 80)

52  [31] Ethan Brock & Isabella Dulam England
52  [31] Elvar Kristinn Gapunay & Asdis Maria Davidsdottir Iceland
52  [31] Pawel Kidybinski & Liwia Jablonska Poland
52  [31] Daniel Medvedovsky & Yael Pasternak Israel
52  [31] Mikhaylo Vasilkiv & Sofiia Khvostova Ukraine
57  [30] Kamil Kuroczko & Irina Mihaela Baicea Poland
58  [29] Roman Osadchiy & Dominika Mliczek Poland
58  [29] Andrea Pia & Maria Bussu Italy
60  [28] Leonardo Lini & Aurora Pacetti Italy
60  [28] Domenico Nesta & Aggeliki Papageorgopoulou Italy
62  [27] Piotr Swiatkowski & Oliwia Tracz Poland
63  [26] Bogdan Dovgalov & Sofiya Yudina Ukraine
63  [26] Giulio Ferrante & Giulia D'Alessandro Italy
63  [26] Ryder Yang & Anastasia Zhigulina Netherlands
66  [24] Girolamo Cavallo & Simona Spada Italy
66  [24] Lorenzo Magnanini & Federica Coronetta Italy
68  [23] Lewis Istrefi & Jessica Bull England
68  [23] Bjorn Ragnarsson & Birgitta Bjornsdottir Iceland
70  [22] Massimo Madonia & Altezza Giada Italy
71  [21] Michele Delle Fontane & Mia Gabusi Italy
71  [21] Oskar Odiakosa & Lauren Claydon England
71  [21] Igor Popleta & Anna Tomashevska Ukraine
74  [18] Ryan Raffloer & Bethany Howard USA
74  [18] Nicola Varriale & Maria Cristina Spoti Italy
74  [18] Mattia Zini & Violeta Jovanovic Italy
77  [17] Harrison Keep & Evgeniia Erofeeva England
78  [16] Wojciech Kuzma & Chiara Morgese Poland
79  [14] Kirilo Storonchac & Orina Matsenko Ukraine
80  [11] Lorenzo Pallagrosi & Marina Morris England

1 turas (top 108)

81  [40] Gianluca Bonavolta & Rita Desiderio Italy
82  [39] Andrey Afonin & Anastasiya Ishchenko Ukraine
82  [39] William Blyth & Chloe Blackshaw England
82  [39] Danny Zhelasko & Eva Tulchinsky USA
85  [36] Federico De Giorgio & Carlotta Arduino Italy
85  [36] Alejandro Sanchez Lopez & Monica Busquier Spain
87  [34] Jan Albeck & Nicola Helm Germany
87  [34] Danilo Plantas & Claudia Oggiano Italy
89  [32] Szymon Kotarba & Melody Anderszewska Poland
89  [32] Oliver Long & Evie Davies England
89  [32] Nicola Toscano & Alessia Andriani England
92  [31] Nicholas Yue & Lindsey Lum Singapore
93  [29] Cha Sang-Won & Myungjin Shin Korea (South)
94  [28] Marco Martello & Ayde Romina Ladogana Italy
95  [25] Andrea Cercego & Giorgia Rigato Italy
96  [21] Per Almberg & Emese Bengtsberg (aka Farsang) Sweden
97  [20] Leonid Babachenko & Olivia Trewhitt England
98  [19] Jack Burchell & Jessica Moores England
99  [18] Emmanuel Cesarano & Rebecca Alfano Italy
100  [17] Marek Linge & Georgia Damalidou England
101  [15] Gabriele Biondo & Matilde Fontana Italy
101  [15] Cristian Tolotta & Greta Blasutto Italy
103  [14] Oskar Gaigl & Aylin Bicici Germany
104  [13] James Fenton & Lorna Bromich England
105  [10] Devon Anthony & Katie Chow England
105  [10] Kien Trinh & Kerys Borg England
107  [9] Astijus Taujanskas & Madeline Lok England
107  [9] Oleg Terekhov & Anastasia Fokina England
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}