Results from Transylvanian Grand Prix 2018 - WDSF World Open Standard 2018 m. lapkričio 4 d., sekmadienis
Kaip mes galime reklamuoti Jūsų produktus

Transylvanian Grand Prix 2018
Romania - Sibiu 2018 m. lapkričio 3 d., šeštadienis

WDSF World Open Standard 2018 m. lapkričio 4 d., sekmadienis

Final

1  Evgeni Moshenin & Dana Spitsyna Russia
2  Rares Cojoc & Andreea Matei Romania
3  Marco Sirocchi & Dora Kilin Italy
4  Yahor Boldysh & Irina Averina Byelorussia
5  Michal Zacharewicz & Katarzyna Czyzyk Poland
6  Kirill Pavlov & Kristina Shinkaryuk Russia
Nepatinka reklama?   Tapkite nariu!

1/2 finalo

7  Alexandru Munteanu & Anna Sheedy USA
8  Igor Kruglov & Ekaterina Kazmirchuk Russia
9  Stepan Podduev & Margarita Sibeleva Russia
10  Tiberiu Florin Stan & Daria Grigore Romania
11  Sebastian-Alin Zicoane-Heler & Anca Copos Romania
12  Zhi Jun Song & Hu Jingyi China

1/4 finalo

13  Alexander Pavlov & Mie Udesen Denmark
14  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Russia
15  Pierre-Henri Larcher & Oleksandra Ryabukha France
16  Michele Albigese & Anelise Christiana Isaincu Italy
17  Norbert Csanad Fodor & Reka Vaszi Romania
18  Zdeno Blesak & Henrieta Vadkerti Slovakia
19  Vladislav Palagnyuk & Valeriya Menyaylo Russia
20  Trifon Parushev & Cassandre Cauvenberg Bulgaria
21  Adrian Nedea & Irina Adriana Florescu Romania
22  Bertalan Hegyes & Boglárka Farkas Hungary
22  Dénes Szalai & Petra Balla Hungary
24  Qiu Yuming & Liying Wei China

Round 2 (top 48)

25  Andrei Cujba & Andreea Irimescu Romania
26  Ka Pan Tam & Vong Weng Lam Macau
27  Emanuel Moraru & Teodora Gabriela Paraschiv Romania
28  Andrei Alin Popescu & Irina Teodora Firanescu Romania
29  Danilo Korol & Ulyana Leskiv Ukraine
29  Cristian Doru Pop & Ana Diana Petri Romania
29  Patrik Seretin & Ema Pilic Croatia
32  Cosmin Lupoaie & Anna Daria Mitzura Pentiuc Romania
33  Lucian Constantin Boldojan & Roxana Dinca Romania
33  Dovydas Sutinys & Kamile Pazeraite Lithuania
33  Deyan Vlaykov & Emily Vlaykova Bulgaria
36  Inauan Arthur Engi & Carina Giorgiana Ciubancan Romania
37  Sorin Glodeanu & Bianca Maria Paul Romania
37  Nikola Iliev & Helga Capapey Spain
37  Sebastian Schiopu & Bianca Dumitru Romania
40  Stefan Campeanu & Cristina Elena Tineiu Romania
40  Albert Cojocariu & Carmen Beatrice Buzea Romania
40  Adonis Cretu & Elena Vestemean Romania
40  Horia Iordache & Andreea Pieptea Bulgaria
40  Ionut Vlad Lazar & Denisa Ana Radulescu Romania
40  Alexandru Eduard Mihai & Maria Alexandra Musat Romania
40  Gabriel Adrian Neaga & Andreea Grecu Romania
40  Bogdan Niculita & Bianca Alexandra Dinculescu Romania
40  Silviu Andrei Pintea & Ecaterina Geanina Ruse Romania

1 turas (top 66)

49  Adrian Iscu & Suzana Vladescu Romania
50  Semen Chaunin & Natalia Lankina Russia
51  Sara Felicetti & Christian Malagrinò Italy
52  Constantin Rodean Ilie & Ioana Alexandra Dumitru Romania
53  Razvan Valeriu Ratoi & Raluca Stefania Aftenie Romania
54  Alexandru Dabu Gabriel & Florentina Catu Georgiana Romania
54  Nandor Zsolt Kovy & Rebecca Annamaria Bobroczkyi Romania
56  Stefan Coca & Diana Nartea Romania
57  Lucas Alexandru Bota & Andreea Alexandra Drumen Romania
57  Ciprian Ionut Ciobanu & Irina Aflori Romania
57  Teodor Diaconita & Ioana Maftei Romania
57  Dragos Ionut Han & Larisa Andrada Muntean Romania
57  Wojciech Markowski & Natallia Damasevich Poland
57  Marius Momocea & Suzana Bunescu Romania
57  Daniel Rasa & Dariana Cerciu Romania
57  Duarte Sousa & Elisabete Pera Portugal
57  Radu Florin Tulcan & Andreea Lavinia Duma Romania
57  Gokturk Yurtyapan & Asli Yurtyapan (aka Erdal) USA
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}