Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Fred Astaire Cup U12 Juvenile Latin 2018 m. gruodžio 9 d.
Reklama
Nenorite matyti šios reklamos? Tapkite nariu!
Kaip mes galime reklamuoti Jūsų produktus

WDC AL Open World Championships 2018
France - Paris 2018 m. gruodžio 6 d.

Fred Astaire Cup U12 Juvenile Latin 2018 m. gruodžio 9 d.

Final

1  Antonio Esposito & Maria Rosaria Dal Monte Italy
2  Nikita Parhomenko & Aleksandra Yarmolyuk Ukraine
3  Mikita Pìshij & Polina Lebed Ukraine
4  Stanislav Grigorenko & Veronika Medvedeva Ukraine
6  Vladislav Ganyuk & Polina Galuzinska Ukraine
Nepatinka reklama?   Tapkite nariu!

1/2 finalo

7  Erkebulan Nurakhmetov & Zhansaya Zhangaomir Kazakhstan
7  Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Iceland
9  Junior Rodriguez & Grazia Luongo Italy
10  Leo Kolmykov & Daria Andreyev USA
11  Artem Girdo & Valeriya Komogorova Russia
12  Demid Novatskij & Mariya Omelchuk Ukraine

1/4 finalo

13  Daniel Novikov & Mishella Vishnevskiy USA
13  Danilo Steshenko & Karyna Kravchenko Ukraine
15  Oleksandr Kostenko & Olena Synenko Ukraine
15  Mihail Koval & Polina Moroz Ukraine
15  Chengming Liu & Xiangjun Wu China
15  Boris Vinnik & Alìna Yatsishin Ukraine
19  Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ukraine
20  Georgij Vlaêv & Zlata Vlaêva Ukraine
20  Alex Zheng & Alexa Sosna USA
22  Danil Bayurko & Anastasiya Afonina Ukraine
22  Stepan Belevtsov & Marianna Panchenko Ukraine
22  Gudjon Erik Oskarsson & Eva Karen Olafsdottir Iceland
25  Ilya Arhangelskij & Sofya Purgina Russia

Round 2 (top 40)

26  Denis Machek & Karina Skiba Ukraine
26  Tianqi Zhang & Yuzhu Bai China
26  Bronislav Zhigadlo & Varvara Perepelkina Russia
29  Boris Drachenko & Anzhelika Bozorova Ukraine
29  Nikolay Putilin & Anastasiya Zhaglina Ukraine
29  Mark Roshchin & Daria Efremova Russia
32  Martim Caturra & Luna Pires Aldeias Portugal
32  Arseniy Chernoluckiy & Diana Krachkovskaya Ukraine
32  Yurij Demyanenko & Vladislava Golub Ukraine
32  Savelij Kovalev & Yaroslava Krasnozhon Ukraine
32  Nikita Paseukin & Kristina Alyusova Spain
37  Justin Lujan & Julia Zilman USA
37  Konstyantin Zatula & Darya Miroshnichenko Ukraine
39  Maksim Ribkìn & Zlata Markiv Ukraine
40  Svyatoslav Chernetskij & Lejla Sandul Ukraine
41  Alon Port & Lia Groner Italy

1 turas (top 54)

42  Stepan Botnar & Luiza Kajdalova Moldova
42  Andrew Timchenko & Barbara Smodleva Canada
42  Ivan Timchenko & Darya Maksimenko Ukraine
45  Jake Berg & Anna Talis USA
45  Evan Holmes & Lili Crane England
47  Andrew Pavlyk & Melaniya Sydor USA
47  Viktor Yeroshenko & Anna Chuprun Ukraine
49  Nicholas Rashkov & Vytaute Mazionyte England
49  Artem Tkachenko & Alina Krivenko Ukraine
52  Birgir Hrafn Kjartansson & Hulda Margret Ragnarsdottir Iceland
53  Emil Diatlovic & Thoranna Sturludottir Iceland
53  Joseph Robusto & Alissa Joly USA
55  Hilmar Ingi Árnason & Katrín Klara Ásgeirsdóttir Iceland
56  Alexander Fannar Hallson Reyndal & Ásdís Yrja Hansdóttir Iceland
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}