Results from 2015 German Open Championships - GOC Adult A Standard 2015 m. rugpjūčio 14 d.
Reklama
Nenorite matyti šios reklamos? Tapkite nariu!
Kaip mes galime reklamuoti Jūsų produktus

2015 German Open Championships
Germany - Stuttgart 2015 m. rugpjūčio 11 d.

GOC Adult A Standard 2015 m. rugpjūčio 14 d.

Final

1  Daniil Rostvinschii & Alexandrina Bicov Moldova
2  Gabriele Castellani & Iana Zaitseva Italy
3  Lorenzo Alberetti & Martina Dionigi Italy
4  Razvan Vlad Ilea & Bianca Pavel Romania
5  Sorin Andrei Neagu & Réka Elek Hungary
6  Tiberiu Florin Stan & Daria Grigore Romania
Nepatinka reklama?   Tapkite nariu!

1/2 finalo

7  Vladislavs Pecens & Aliaksandra Bahushevich Latvia
8  Zhang Jiajie & Wu Mengni China
9  Gabriele Cassai & Sofia Galoppi Italy
10  Justas Skara & Vaida Siaulytyte Lithuania
11  Zhang Zhibo & Li Jiayue China
12  Sun Chufeng & Li Jia Shun China
13  Andrei Cujba & Raluca Ionita Romania

1/4 finalo

14  Sergej Titarenko & Inna Haleta Ukraine
15  Liu Jiaxi & Han Feier China
15  Serhiy Sluk & Olha Sluk Ukraine
17  Luca Fumagalli & Gloria Rinaldi Italy
18  Hiroaki Onishi & Sakina Onishi Japan
19  Su Shuai & Jiang Wumei China
20  Kamil Baran & Ita Kondera Poland
21  Sergiu Matcovschi & Marina Pioglo Moldova
21  Akim Pekunov & Darya Savina Ukraine
21  Zhi Jun Song & Hu Jingyi China
21  Mirko Spano & Pamela Romano Italy
25  German Enriquez & Danella Publico Philippines

Round 2 (top 48)

26  Li Lin & Giulia Giacoppo Italy
26  Matvey Minkevich & Yuliya Matyuta Byelorussia
26  Iaroslav Zara & Valeria Gumeniuc Moldova
29  Wu Kai & Feng Manni China
29  Alexei Melentii & Raluca Avram Romania
31  Tan Haowen & Jing Liu China
31  Tomas Janonis & Elvita Mikšaite Lithuania
31  Chen Xi Wu & Lu Jingting China
34  Mark Dorfmann & Eva-Maria Kesner Estonia
34  Guo Zhenyu & Li Xuan China
36  Maksim Yakimov & Ekaterina Onyanova Russia
37  Arturs Rudzitis & Estere Stirane Latvia
38  Jia Jun Li & Yi Wu China
39  Yan Wang & Yang Lv China
39  Liu Yingjie & Li Xiaofeng China
41  Kazuki Hachiya & Madoka Minakawa Japan
42  Florian Fürll & Liz Langheinrich Germany
43  Pawel Kowalewski & Marlen Heilmann Germany
44  Alexandru Gabriel Carlescu & Ioana Bianca Didea Romania
44  Alexandru Tufar & Olga Moraru Moldova
46  Leon Lohmann & Sira Lohmann Germany
47  Natsumi Tokuno & Takuto Tazawa Japan
48  Vitaly Hetz & Alexandra Yena Germany

1 turas (top 80)

49  Andrei Hancu & Alina Vasileniuc Romania
50  Iliyas Kakim & Adel Kereeva Kazakhstan
50  Philipp Valov & Uliana Valova Russia
50  Kordian Zagaja & Ewa Zylinska Poland
53  Sverre Orjasaeter Fjellstad & Ronja Ostensvik Norway
54  Kevin Altergot & Diana Schell Germany
54  Ryuta Ebihara & Yuki Furuhata Japan
54  Wan Man Ho Gordon & Lok Yiu Tang Hong Kong
57  Lennart Sauerland & Julia Mertens Germany
58  Pierre Troussard & Débora Bourdon France
59  Robert Micallef & Anna Kalinichenko Italy
60  Tudor Calin Broasca & Adina Dumitrascu Romania
61  Matti Kaksonen & Silja Rantala Finland
62  Marius Dürr & Vanessa Weiß Germany
62  Kento Ebihara & Luna Takagi Japan
64  Tristan John Ducay & Willanne Rose Ducay Philippines
64  Aaron Zammit & Marylene Spiteri Malta
66  Nemanja Buovski & Catherine Pisarenko Switzerland
67  Florian Bayer & Gabriele Szewczak Austria
68  Erik Fiktorie & Desiree Smits Netherlands
68  Dmitro Mudruk & Yulia Krachun Ukraine
70  Li Haoran & Zhuangyu Shen China
71  Markus Vogel & Silke Vogel Germany
72  Johannes Schmidt & Natalie Agater Germany
72  Sören Senger & Susanne Kosmala Germany
74  Bastiaan Hovestreydt & Annemarie Udri Germany
74  Christopher Kollar & Sina Bunzendahl (aka Meyer) Germany
76  Yannic Lux & Anne Neumann Germany
76  Valentin Unruh & Hanne Nobis Germany
78  Andrei Tudose & Alexandra Mandache Romania
78  Tengfei Xu & Eva Meyerova Germany
80  Marc Mildner & Mariann Thutewohl (aka Bánki) Germany
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}